ପ୍ରକୁତରେ, ‘ଆପସାରା ରାନୀ’ କିଏ, ଯାହାଙ୍କୁ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ତୁଫାନ କହିଥିଲେ, ଓଡ଼ିଶାର ଏହି ଝିଅ କିଏ ? ଦେଖନ୍ତୁ କିଏ ସେ…

ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଗଣମାଧ୍ୟମରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବା ବେଳେ ଏଥର ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ହେଡଲାଇନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଏକ ବୋଲ୍ଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ସେ ଟ୍ରୋଲର ଟାର୍ଗେଟରେ ଆସିଛନ୍ତି | ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେଉଛନ୍ତି ଆପସରା ରାନୀ ଯିଏ ତାଙ୍କ ନାମ ପରି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର | ବର୍ତ୍ତମାନ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ଆପସାରା ବିଷୟରେ ଯାହା ଲେଖିଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସହମତ ହୋଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ଖରାପ ଟ୍ରୋଲ କରିଛନ୍ତି। ତୁମକୁ କୁହ ଆପସରା ରାଣୀ ଯିଏ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କରିଛନ୍ତି |

ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ଆପସରାର ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଥିଲେ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଆପସାରାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପୂର୍ବରୁ 1999 ରୁ ମୁଁ ଓଡିଶା ବିଷୟରେ ଶୁଣି ନ ଥିଲି। ଆପସାରାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ଏଭଳି ତୋଫାନ ଏଠାରେ ସ୍ଥିର ହୁଏ | ଏହା ଏକ ଭଲ କଥା ଯେ ଓଡିଶାରେ ଏତେ ସୌନ୍ଦର୍ୟ ଅଛି … ଏବଂ ଓଡିଶାରେ ସନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଆନ୍ତୁ | ବାସ୍ତବରେ ଆପସରା ରାନୀ ଓଡିଶାର ଅଟେ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆପସାରା ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମାଙ୍କ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଥ୍ରୀଲର’ରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିବେ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଆପସରା ତାଙ୍କ ବୋଲ୍ଡ ଚିତ୍ର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ରାମ ଗୋପାଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦେହରାଡୁନରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଆପସାରା ବର୍ତ୍ତମାନ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ କେବଳ ଜଣେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ଜଣେ ଜବରଦସ୍ତ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ମଧ୍ୟ ଅଟନ୍ତି |

ନିକଟରେ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଟ୍ୟାଗିଂ ଆପସାରା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଚିତ୍ର ଦେଖିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଅନୁଗାମୀମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାରେ ଲାଗିଛି। ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଜୁଲାଇ 2020 ଆରମ୍ଭରେ ସେ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ପୃଷ୍ଠା ତିଆରି କରିଥିଲେ। କତୁହଳର ବିଷୟ ଯେ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର 10 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆପସାରାର 10,000 ଅନୁସରଣକାରୀ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲେ। ଆପସାରା ଏକ ରାତାରାତି ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ସେନ୍ସେସ୍ ପାଲଟିଛି |

ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରାମ ଗୋପାଳଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରନ୍ତି – ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆପସାରା ରାନୀଙ୍କ ଶୈଳୀ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମାଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ କାହିଁକି ସର୍ବଦା ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି, ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ, କାହିଁକି? ସମାନତା ସହିତ କଦାପି ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଆମେ ମଧ୍ୟ କହିବୁ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ନିକଟରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରିଛନ୍ତି ଯେ ହିରୋଇନ୍ ଆପସରା ରାନୀ ଆରଜିଭି ୱାର୍ଲ୍ଡ ଥିଏଟରର ପରବର୍ତ୍ତୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହେବେ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନାମ ହେବ ‘ଥ୍ରୀଲର’। ଏହା କ୍ଲାଇମାକ୍ସ ଏବଂ ନଗ୍ନର ସଫଳତାର କାହାଣୀ ହେବ | ଏହା ସହିତ ସେ ଆପସାରାର 8 ଟି ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆପସାରାର ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଆପସରା ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ଏହା ମଧ୍ୟରାତ୍ରି ଅଟେ | ମୁଁ ଏତେ ଉତ୍ସାହିତ ଯେ ମୋର 15 ହଜାର ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି | ଏହାର ଜବାବରେ ରାମ ଗୋପାଳ ଭର୍ମା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିରେ ସନ୍ଦେହ ଅଛି, ଯିଏ ରାତି 12:59 ମିନିଟରେ ଏହି ଚିତ୍ର ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ଆପସାରା ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୋ ମା, ସେ ଜଣେ ବହୁତ ଭଲ ଫଟୋଗ୍ରାଫର | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଉଲାଲା ଉଲାଲା ଏବଂ ଫୋର୍ ଲେଟର୍ସ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆରଜିଭି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପୁଣି ଥରେ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆପସାରାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପରି ସେମାନଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଦେଖିବା ମଜାଦାର ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *